Grape  
finansowanie biznesu

Nasza spółka została założona w 2013 roku.

Jako pośrednik finansowy, GRAPE pełni rolę łącznika pomiędzy Klientami a instytucjami finansowymi, takimi jak banki, fundusze oraz inne podmioty oferujące produkty finansowe.

Naszym core biznesem są spółki, w tym jesteśmy naprawdę dobrzy. Nie zapominamy jednak o rozwoju i ciągłym doskonaleniu naszych usług, wyspecjalizowaliśmy się w faktoringu i jako jedni z nielicznych mamy dostęp do aż 6 funduszy oferujących naszym Klientom finansowanie pod obroty z terminali i bramek płatniczych.

Bardzo cenimy dobrą współpracę i uczciwe relacje – dzięki takiemu podejściu do biznesu oraz zaangażowaniu całego zespołu, GRAPE odnosi sukcesy i rośnie, kontynuując misję dostarczania najlepszych rozwiązań finansowych dla naszych Klientów.

Team Leaders

Dawid Pierzchała

CEO

Dominika Pierzchała

Prokurent

Kama Ściebura

Project Manager

Fundamenty współpracy

Rzetelna
współpraca

Wspólny
cel

Szacunek
i lojalność

Zajmujemy się pomocą Klientom w procesie pozyskiwania najlepszego dla ich spółki rozwiązania finansowego poprzez dokładną analizę dokumentów spółki, wsparcie merytoryczne i praktyczne w uzupełnianiu dokumentacji do instytucji finansujących oraz dbałość o wizerunek spółki Klienta na rynku finansowym. Wypracowaliśmy taki model rzetelnej współpracy oparty na wzajemnym szacunku, lojalności i uczciwości, ponieważ łączy nas z Klientem ukierunkowanie na osiągnięcie wspólnego celu. Współpracujemy z naszymi Klientami długofalowo, znamy ich potrzeby i możliwości, dzięki czemu możemy uczestniczyć we wzroście i rozwoju ich spółek.

Naszą Misją jest wsparcie każdego z naszych Klientów z zachowaniem Naszych wartości w otrzymaniu uszytego na miarę specjalnie dla niego rozwiązania finansowego, aby jego Spółka mogła wzrastać i realizować swój potencjał. Dzięki czemu Grape też będzie rosnąć, zwiększać swoją wiedzę i możliwości.