Jak działamy

Jak działamy

Pozyskujemy finansowanie dla naszych klientów w ramach JEDNEJ USŁUGI. W ramach USŁUGI mamy ponad 500 rozwiązań dostępnych na polskim rynku.

Naszymi głównymi Klientami są spółki z przychodami między 1 000 000 a 100 000 000 PLN. Natomiast pozostałe segmenty również realizujemy, nawet tych rozpoczynających swoje działania.


  • Nie ważne, czy rozwijasz start-up czy większą spółkę. Jeżeli jesteś na pełnej księgowości a jest na chwilę obecną na rynku rozwiązanie dla Ciebie – wskażemy Ci je.
  • Jeżeli nie ma nic na chwilę obecną to pokażemy Ci ścieżkę, którą Twoja spółka powinna podążać.
  • Jeżeli nie jesteś zadowolony ze swoich aktualnych produktów, czy to bankowych, faktoringowych, czy z pozostałych działów za drogo - za mało - niedopasowane
  • Damy Ci znać, czy jest: tańsze - większe - bardziej elastyczne rozwiązanie dostępne dla Twojej spółki❗️

1. ❗️ Analizujemy dokładnie dokumenty spółki i informacje, które widnieją o niej. Wskażemy Ci błędy, pokażemy jak postrzegają Was analitycy bankowi i co w większości wiedzą na temat Waszej spółki. Jeżeli natomiast potrzebujesz finansowania na szybko, a jest takie dostępne, przedstawimy Ci je i popracujemy wraz z Twoją spółką, aby docelowo osiągnąć najbardziej dobrane i wspierające Twoją spółkę finansowanie.


2. ❗️ Wspieramy:

  • w kompletowaniu dokumentów
  • w wyborze finansowania
  • w wypełnianiu formularzy
  • negocjacjach warunków finansowania z instytucjami

Taka współpraca mniej obciąża spółkę i zdecydowanie częściej zakończona jest sukcesem.

3. ❗️ Nie dajemy zapytań do banków na oślep- dbamy o historię i wizerunek Twojego podmiotu, więc zapytanie następuje tylko w momencie złożenia wniosku, a jeżeli to możliwe nawet na samym końcu ścieżki, tak by wcześniej poznać raiting spółki bez ewentualnego zbędnego zapytania w bazach.

4. ❗️ Nie obiecujemy, że jesteśmy wróżką, że zawsze jest pięknie i kolorowo. Powiemy Ci wprost jak jest i co można zrobić na chwilę obecną i na przyszłość, oraz będziemy Cię wspierać i udostępniać nasze know how. Reprezentujemy Twoją firmą i od początku działamy by osiągnąć wspólny sukces.

Używamy plików cookie w celach statystycznych, które pomogą nam zapewnić wygodne korzystanie z naszej strony. Możesz wyłączyć je, jeśli wolisz, a kontynuując korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. OK, zamknij