Jak działamy

Jak działamy

❗️ Analizujemy dokładnie dokumenty spółki i informacje, które widnieją o niej. Wskażemy Ci błędy, pokażemy jak postrzegają Was analitycy bankowi i co w większości wiedzą na temat Waszej spółki. Jeżeli natomiast potrzebujesz finansowania na szybko, a jest takie dostępne, przedstawimy Ci je i popracujemy wraz z Twoją spółką, aby docelowo osiągnąć najbardziej dobrane i wspierające Twoją spółkę finansowanie.

❗️ Wspieramy:

  • w kompletowaniu dokumentów
  • w wyborze finansowania
  • w wypełnianiu formularzy
  • negocjacjach warunków finansowania z instytucjami

Taka współpraca mniej obciąża spółkę i zdecydowanie częściej zakończona jest sukcesem.

❗️ Nie dajemy zapytań do banków na oślep- dbamy o historię i wizerunek Twojego podmiotu, więc zapytanie następuje tylko w momencie złożenia wniosku, a jeżeli to możliwe nawet na samym końcu ścieżki, tak by wcześniej poznać raiting spółki bez ewentualnego zbędnego zapytania w bazach.

❗️ Nie obiecujemy, że jesteśmy wróżką, że zawsze jest pięknie i kolorowo. Powiemy Ci wprost jak jest i co można zrobić na chwilę obecną i na przyszłość, oraz będziemy Cię wspierać i udostępniać nasze know how. Reprezentujemy Twoją firmą i od początku działamy by osiągnąć wspólny sukces.
Używamy plików cookie w celach statystycznych, które pomogą nam zapewnić wygodne korzystanie z naszej strony. Możesz wyłączyć je, jeśli wolisz, a kontynuując korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. OK, zamknij