Kredyt obrotowy

Funkcjonowanie firmy w dużym stopniu opiera się na finansowaniu bieżącej działalności i zapewnieniu płynności w każdym momencie jej funkcjonowania.


Poza kapitałem wniesionym przez właścicieli i środkami wypracowanymi przez firmę, dostępne są również środki pochodzące ze źródeł zewnętrznych. Takimi źródłami mogą być np. kredyt kupiecki lub kredyt obrotowy. Te krótkoterminowe zobowiązania finansowe zaciągane są przez firmy głównie na pokrycie opłat związanych z ich zaopatrzeniem, wyposażeniem, sprzedażą oraz świadczeniem różnego rodzaju usług.


Kredyt na finansowanie działalności bieżącej dostępny jest w formie:

- odnawialnej (kredyty obrotowe, limit w rachunku, rewolwingowe, linie elastyczne, linie wielozadaniowe, finansowanie faktur)

- nieodnawialnej (kredyty ratalne i kredyty w rachunku kredytowym - limity schodzące)


Naszym Klientom pomagamy najczęściej w uzyskaniu kredytów obrotowych i innych dostępnych kredytów na bieżącą działalność, przede wszystkim w wariancie bez dodatkowych zabezpieczeń w formie twardych aktywów (nieruchomości, maszyny i urządzenia, itp.), opierając się głównie na wynikach finansowych firmy.


Szczegóły produktu:

- przede wszystkim bez rzeczowych zabezpieczeń po stronie Klienta

- z gwarancjami de minimis, Cosme, EFI

- wysokie kwoty, do 6 mln zł, większe również możliwe, ale pod rzeczowe zabezpieczenie

- finansowanie pod realizację kontraktów

- kredyt i metoda liczenia zdolności kredytowej dopasowane do indywidualnej sytuacji Klienta

- spłata kredytu - tryb indywidualny

Używamy plików cookie w celach statystycznych, które pomogą nam zapewnić wygodne korzystanie z naszej strony. Możesz wyłączyć je, jeśli wolisz, a kontynuując korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. OK, zamknij