Dlaczego spółki

Zajmujemy się spółkami, bo na tym się znamy.

Obsługujemy tylko podmioty na pełnej księgowości, w ogólnym pojęciu są to spółki, ale zdarzają się również inne podmioty np. JDG, które stosują pełną księgowość - takimi również się zajmiemy.

Robisz maszyny górnicze, handlujesz hurtowo, posiadasz e-commerce, remontujesz kolej, masz agencję reklamową, czy firmę szwalniczą- bez względu na branżę, kryterium jest jedno: pełna księgowość.

Procedura uzyskania finansowania dla spółki różni się zupełnie od procedury uzyskiwania kredytów dla firm na uproszczonej księgowości. Jest znacznie bardziej rozbudowana i wymaga pogłębionej analizy.

Z uwagi na znacznie bardziej rozbudowany w przypadku spółek proces ich weryfikacji przez instytucje finansowe, wszystkie przedstawiane im dokumenty muszą być skrupulatnie przygotowane i kompletne.

Jeśli Twoją spółkę dotyka któryś z tych problemów:


Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że przekłada się to na płynność finansową Twojej spółki.

Nasza oferta jest skierowana także do spółek, które nie borykają się z żadnym z tych problemów, jednak chcą zabezpieczyć się na przyszłość.

Naszym najważniejszym zadaniem jest dbać o płynność finansową przedsiębiorstw naszych Klientów.

Wyróżniamy się dbałością o interesy Klientów. Każdy nasz ruch jest przemyślany. Reprezentujemy Twoją spółkę, a nie banki.


Skontaktuj się z nami

Używamy plików cookie w celach statystycznych, które pomogą nam zapewnić wygodne korzystanie z naszej strony. Możesz wyłączyć je, jeśli wolisz, a kontynuując korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień, zgadzasz się na korzystanie z plików cookie. OK, zamknij